Odzyskiwanie danych jako cel firm po utracie danych.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Odzyskaj utracone dane z urządzeń z systemem Android za pomocą programu do odzyskiwania danych

Możesz odzyskać utracone dane na urządzeniach z systemem Android za pomocą programu do odzyskiwania danych. Wymaga to jednak innego nośnika pamięci niż samo urządzenie. Konkretnie, potrzebujesz dysku USB z wystarczającą ilością portów i obsługą urządzeń peryferyjnych. Prędkość transferu danych będzie miała wpływ na metodę odzyskiwania. Dostępne są jednak darmowe i komercyjne rozwiązania do odzyskiwania danych.

Darmowe odzyskiwanie danych Android

Możesz łatwo odzyskać utracone pliki z urządzeń z systemem Android za pomocą darmowego oprogramowania do odzyskiwania danych. Możesz odzyskać zdjęcia, filmy, wiadomości e-mail i dokumenty. Aby użyć tego oprogramowania, podłącz urządzenie z systemem Android do komputera za pomocą kabla USB. Oprogramowanie wykona skanowanie dla twojego urządzenia. Jest bezpieczny w użyciu i nie usunie żadnych plików.

Free Android Data Recovery jest kompatybilny z szeroką gamą urządzeń z systemem Android. Jego funkcje obejmują możliwość odzyskiwania danych z wielu urządzeń za pomocą jednej licencji. Może również skanować pamięć wewnętrzną i pamięć zewnętrzną. Może również wyświetlać podgląd plików. Możesz pobrać wersję próbną, aby dowiedzieć się, czy będzie działać na Twoim urządzeniu.

Oprogramowanie może nawet odzyskać dane z ręcznie usuniętych plików. Aby go używać nie trzeba posiadać wiedzy technicznej ani tytułu magistra inżyniera. Program posiada dwa tryby pracy: Deep Recovery i Quick Recovery. Deep Recovery jest szybszy i dokładniejszy, znajdzie pliki nawet jeśli zostały wcześniej usunięte.

Korzystając z oprogramowania do odzyskiwania danych dla Androida, musisz wiedzieć, jakiego nośnika pamięci użyć. Na przykład możesz odzyskać dane z pamięci zewnętrznej za pomocą kabla USB, ale musisz upewnić się, że dysk zewnętrzny obsługuje porty USB w telefonie. Możesz także użyć darmowego oprogramowania do odzyskiwania danych o otwartym kodzie źródłowym, takiego jak PhotoRec.

Wybierając oprogramowanie do odzyskiwania danych z systemu Android, pamiętaj o swoich wymaganiach i czasie. Wybierz narzędzie, które może odzyskać wszystkie rodzaje danych. Wybierz również taki, który jest kompatybilny z Twoim smartfonem z Androidem. Wreszcie, upewnij się, że sprawdzisz cenę. Oprogramowanie powinno być przystępne i nie powinieneś czuć się naciskany, aby go kupić.

Wiertło tarczowe

Niezależnie od tego, czy musisz odzyskać utracone dane z telefonu lub tabletu z systemem Android, Disk Drill jest idealnym narzędziem do pracy. To darmowe oprogramowanie do odzyskiwania danych umożliwia dostęp do partycji pamięci urządzeń z systemem Android i jest kompatybilne ze wszystkimi głównymi modelami. Działa również z zakorzenionymi urządzeniami z Androidem i jest w stanie odzyskać dane zarówno z urządzeń wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Co więcej, program wykorzystuje te same wysoce niezawodne algorytmy odzyskiwania danych. Oznacza to, że możesz odzyskać dane nawet po resecie fabrycznym lub wymazaniu partycji.

Interfejs oprogramowania do odzyskiwania danych Disk Drill został zaktualizowany i jest teraz bardziej przyjazny dla użytkownika. Sprawia również, że różne funkcje są łatwo dostępne z głównego okna. Obejmuje to odzyskiwanie danych, ochronę danych, kopię zapasową dysku i poprzednie sesje skanowania. To oprogramowanie do odzyskiwania danych jest odpowiednie zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych użytkowników.

Aplikacja obsługuje wszystkie urządzenia z systemem Android i obsługuje zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne karty pamięci. Został zaprojektowany, aby móc odzyskać usunięte pliki i zdjęcia. Jest również wyposażony w opcję pauzy i wyszukiwanie partycji, dzięki czemu można zatrzymać proces odzyskiwania w razie potrzeby. Po zakończeniu procesu odzyskiwania można wyświetlić listę elementów możliwych do odzyskania.

To narzędzie do odzyskiwania danych jest dostępne w dwóch wersjach. Możesz uaktualnić do wersji premium lub uzyskać bezpłatną wersję próbną. Darmowa wersja ma zdolność odzyskiwania 500 MB danych, podczas gdy wersja pro pozwala na odzyskanie nieograniczonej ilości danych. Darmowa wersja oferuje również funkcje tworzenia kopii zapasowych, więc nie będziesz musiał się martwić o utratę ważnych plików.

iMyFone D-Back

Aplikacja do odzyskiwania androidów iMyFone D-Back może odzyskać usunięte dane z telefonu. Jest w stanie odzyskać usunięte dane z resetu fabrycznego, a nawet z magazynu w chmurze. To narzędzie będzie skanować swoje urządzenie z dużą prędkością i zwrócić wyniki w mniej niż minutę. Pozwala również na podgląd zeskanowanych danych przed przystąpieniem do odzyskiwania.

Ten program jest kompatybilny z ponad 6000 urządzeń z systemem Android i oferuje darmową i płatną wersję. Jeśli wybierzesz płatną wersję, otrzymasz 10% zniżki. Ma najwyższy wskaźnik sukcesu odzyskiwania spośród wszystkich programów do odzyskiwania danych z systemu Android. Obsługuje również odzyskiwanie plików z zakorzenionych i niezakorzenionych urządzeń z systemem Android.

iMyFone D-Back może odzyskać dane z większości skradzionych i zagubionych telefonów. Oprogramowanie jest również w stanie odzyskać dane z uszkodzonych lub ceglanych telefonów. Jego intuicyjny interfejs pozwala na odzyskanie danych bez pomocy ekspertów technicznych. Oprogramowanie D-Back posiada również funkcje, których nie oferuje standardowy iTunes.

Oprogramowanie iMyFone D-Back android jest dostarczane z bezpłatną wersją próbną, która pozwala wypróbować ją przed zakupem. Możesz przetestować oprogramowanie przez maksymalnie 15 dni, a jeśli ci się nie spodoba, zawsze możesz uaktualnić do płatnej wersji. To oprogramowanie jest zaskakująco tanie i łatwe w użyciu. Oferuje trzy różne plany płatności: miesięczne, roczne i dożywotnie. Oprogramowanie do odzyskiwania danych iMyFone D-Back Android jest łatwe w instalacji, wymaga kabla USB i działa na większości urządzeń. Jednak proces odzyskiwania może być powolny i nie można go używać z innymi programami.

iMyFone D-Back Android data recovery to doskonałe narzędzie, które pomaga odzyskać usunięte pliki. Może odzyskać pliki z pamięci wewnętrznej telefonu i karty SD/TF. Jego funkcje są obszerne i obejmują odzyskiwanie danych z uszkodzonych telefonów i tabletów. Obsługuje również odzyskiwanie danych z kont iCloud i iTunes. Oprogramowanie obsługuje 6000+ urządzeń z systemem Android. Możesz nawet odzyskać usunięte dane z uszkodzonej kopii zapasowej Google. Korzystając z D-Back, możesz przywrócić utracone dane z urządzenia z systemem Android bez roota.

Tenorshare

Oprogramowanie do odzyskiwania danych Tenorshare Android jest przystępnym rozwiązaniem do odzyskiwania danych z różnych urządzeń android, w tym Samsung Galaxy S, HTC One, LG G3, HTC One Max i innych. Jego przyjazny dla użytkownika interfejs sprawia, że jest łatwy w nawigacji i zrozumieniu. Pochodzi również z bezpłatną próbą, która pozwala na podgląd plików przed zakupem pełnej licencji. Oprogramowanie jest również wyposażone w centrum obsługi klienta i stronę FAQ z pomocnymi informacjami na temat instalacji, naprawiania błędów i innych.

Aby rozpocząć, pobierz Tenorshare Android Data Recovery na komputer stacjonarny lub laptop. Następnie otwórz plik i wybierz „Odzyskaj utracone dane” z opcji odzyskiwania. Po wybraniu opcji odzyskiwania plików, podłącz swoje urządzenie za pomocą debugowania USB. Następnie program przeskanuje Twoje urządzenie w poszukiwaniu utraconych informacji.

To oprogramowanie jest kompatybilne z większością typów danych Androida, w tym zdjęć, filmów i dokumentów. Obsługuje również tworzenie kopii zapasowych danych Androida na komputerze. Może również pochwalić się wysokim wskaźnikiem sukcesu w porównaniu z konkurencją. Oprogramowanie może odzyskać dane z uszkodzonych urządzeń z systemem Android. Najlepsze jest to, że może pracować zarówno z komputerami Mac, jak i Windows.

Aby skorzystać z Tenorshare Android Data Recovery, należy pobrać aplikację ze sklepu Play. Po jej zainstalowaniu trzeba będzie dać jej pozwolenie na odczytanie plików telefonu. Następnie zostanie przedstawiona lista opcji odzyskiwania danych wraz z ich opisami. Możesz również wyświetlić podgląd plików, które chcesz odzyskać.

Tenorshare Android Data Recovery to łatwy w obsłudze program do odzyskiwania utraconych danych ze smartfonów z systemem Android. Obsługuje wiele formatów plików, w tym zdjęcia, filmy, dokumenty PDF oraz wiadomości i załączniki WhatsApp. Ponadto obsługuje różne wersje systemu operacyjnego Android i telefony. Może również przywrócić usunięte lub utracone dane z powodu awarii systemu, usunięcia i rootowania.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.